• Žít svůj život

  Život je dar.

  Jak často jsme to slyšeli! Při své práci s klienty často narážím na to, že je to dar, se kterým si mnozí z nás nevědí, co počít. Někdo ho ani nerozbalí, nežije, prostě funguje. Někdo neví, jak s ním naložit, tak prostě začne snít o tom, jaký by měl jeho život být.

  Jiný k němu přistoupí jako k něčemu, co dostal zadarmo, takže si ho neváží. Někteří ho dokonce odmítají a začnou s ním bojovat – všechno je špatně, co se vlastně po mně chce, nebo si utečou do deprese (moc dobře to znám z vlastní zkušenosti). Někdy dospějeme ke „geniální“ myšlence, že bychom dokázali žít život někoho jiného, dokonce bychom mu mohli radit, jak na to, nebo závidíme život těm, o kterých se domníváme (často mylně), že to mají jednodušší. Přitom stačí začít tam, kde jsem, s tím, co mám a udělat s tím to nejlepší, co mohu. Přijmout svůj život s láskou, věnovat se mu s maximální pozorností jako tomu nejcennějšímu, co tady na Zemi máme. Když se s ním s láskou spojíme, umožní nám dál ho rozvíjet, poznávat a tvořit. Zakoušet dobrodružství a zázraky každý den.

  A jaký největší dar můžeme dát svému životu?

  To, že ho budeme žít, prožívat a tvořit. Svůj vlastní, neopakovatelný život, který nás často přes bolest, chyby, krize, zklamání, zrady, nemoci, nespokojenost vede k pochopení vlastní podstaty, svých možností, ke zralosti a nalezení svého poslání, které slouží Životu. Hluboké propojení se svým životem nás obdaří plným prožitkem "Já jsem" v radosti, plnosti Bytí a tvořivostí ve spojení se sebou, s ostatními a se Životem.

  Vy jste jediná kompetentní osoba, která může rozhodnout o Vašem životě.

Pro Vás
 • default color
 • color1 color
 • color2 color
 • color3 color

Léčebné kódy - 12 kategorií

 

ID-10086645


Problémy srdce jsou zdrojem všech ostatních problémů vyskytujících se
v životě - fyzických, vztahových a dokonce i těch, které se týkají úspěchů a neúspěchů.
Alexander Loyd

 

 Doktor Alexander Loyd přinesl pod názvem Léčebný kód systém, který v sobě spojuje nejnovější přístupy v práci s nervovým systémem s duchovním energetickým léčením.
Opírá se o základní poznatek, že příčinou toho, že se ve svém životě necítíme dobře - ať už psychicky nebo fyzicky - je fyziologický stres, který vede k nerovnováze v našem centrálním nervovém systému.
Pomocí Univerzálního kódu se zaměříme na uzdravení vědomých i nevědomých vzpomínek, negativních názorů a přesvědčení, které nosíme v buněčné paměti jako zdroj našich problémů v základních oblastech našeho života - zdraví, vztahů, financí i spirituality.

Základním zaměřením semináře je práce s dvanácti kategoriemi duchovního srdce podle doktora Alexandera Loyda - neschopnost odpouštět, dobrota, láska, radost, klid, důvěra, trpělivost, pokora, vstřícnost, sebeovládání, škodlivé činnosti, mylné názory.

V šesti večerech projdeme všech dvanáct kategorií a naučíme se používat Univerzální kód.

Předpoklad přijetí:

 • přečtení knihy Léčebný kód od Alexandera Loyda a Bena Johnsona
 • zájem věnovat si denně asi 20 minut

Cena: 2 700 Kč zahrnuje 6 večerů a Studijní příručku, která bude zaslána mailem po přihlášení a zaplacení zálohy

Záloha: 1 000 Kč

Možnost přihlášení na seminář

Podrobnější informace lze nalézt na www.lecebnekody.cz