• Žít svůj život

  Život je dar.

  Jak často jsme to slyšeli! Při své práci s klienty často narážím na to, že je to dar, se kterým si mnozí z nás nevědí, co počít. Někdo ho ani nerozbalí, nežije, prostě funguje. Někdo neví, jak s ním naložit, tak prostě začne snít o tom, jaký by měl jeho život být.

  Jiný k němu přistoupí jako k něčemu, co dostal zadarmo, takže si ho neváží. Někteří ho dokonce odmítají a začnou s ním bojovat – všechno je špatně, co se vlastně po mně chce, nebo si utečou do deprese (moc dobře to znám z vlastní zkušenosti). Někdy dospějeme ke „geniální“ myšlence, že bychom dokázali žít život někoho jiného, dokonce bychom mu mohli radit, jak na to, nebo závidíme život těm, o kterých se domníváme (často mylně), že to mají jednodušší. Přitom stačí začít tam, kde jsem, s tím, co mám a udělat s tím to nejlepší, co mohu. Přijmout svůj život s láskou, věnovat se mu s maximální pozorností jako tomu nejcennějšímu, co tady na Zemi máme. Když se s ním s láskou spojíme, umožní nám dál ho rozvíjet, poznávat a tvořit. Zakoušet dobrodružství a zázraky každý den.

  A jaký největší dar můžeme dát svému životu?

  To, že ho budeme žít, prožívat a tvořit. Svůj vlastní, neopakovatelný život, který nás často přes bolest, chyby, krize, zklamání, zrady, nemoci, nespokojenost vede k pochopení vlastní podstaty, svých možností, ke zralosti a nalezení svého poslání, které slouží Životu. Hluboké propojení se svým životem nás obdaří plným prožitkem "Já jsem" v radosti, plnosti Bytí a tvořivostí ve spojení se sebou, s ostatními a se Životem.

  Vy jste jediná kompetentní osoba, která může rozhodnout o Vašem životě.

Pro Vás
 • default color
 • color1 color
 • color2 color
 • color3 color

Birth into Being - Zrození k bytí

Motto:

Co mě drží v životě zpátky, když mě vlastně nic nedrží?
Elena Tonetti Vladimirova

  Chceme-li začít novou fázi života, projekt, vztah nebo počít dítě, často cítíme, že nás něco drží zpátky. Jsou to naše zranění a traumata, která si neseme jako vtisky ve svém nervovém systému.

Semináře Birth into Being jsou nabídkou všem, kteří chtějí změnit svůj život, překódovat traumatické vtisky a zrodit se k novému životu, plnému potenciálu svého bytí, v němž je možné prožívat radost, lásku, intimitu spojení se sebou, s ostatními a se životem.

Metoda Birth into Being, vytvořená Elenou Tonetti Vladimirovou je vhodná pro:

 • ty, kteří hledají efektivní překódování svých raných traumat v limbickém systému,
 • pro páry, které chtějí počít dítě bez zbytečného přenášení generačních témat na dítě,
  (početí aktivuje v obou rodičích neřešená vlastní témata),
 • pro všechny, kteří jsou si vědomi, že nežijí svůj život tak, jak cítí, že by ho měli žít (nízká sebedůvěra, strach ze života, závislosti, chaos v životě, potraty atd.)

Metoda Birth into Being pomáhá:

 • zvýšit vaši schopnost dosáhnout v životě toho, co vnitřně chcete, rozvinout vědomí sebe sama
  v přítomnosti,
 • rozšířit vaše možnosti zvládání stresu,
 • vytvořit v psychice nové referenční body pro prožívání Bytí.

Každý víkend umožňuje otevřít se novým možnostem, je vhodné využít celý cyklus, ale přínosem bude i jednotlivý víkend.

 S sebou:

šátek na oči nebo stínítko na oči (je vhodnější a pohodlnější), polštář, deku, vodu, notes a propisku

Možnost přihlásit se na seminář: Birth into Being